SON DAKİKA

lorem ipsum dolar sit amet         

Bugün: 27.02.2015

Başkan Yapucuoğlu Plaketle Onurlandırıldı

Başkan Yapucuoğlu Plaketle Onurlandırıldı

Nazilli Sümer İlk Okulu Okul Aile birliği Başkanı ve Nazilli İlçe Okul Aile birlikleri ilçe temsilcisi Ali Yapucuoğlu Eğitim-Öğretime katkılarından dolayı Nazilli Sümer İlk Okulu Müdürlüğü tarafından Plaketle onurlandırıldı. 28.01.2014 16:52

Nazilli Sümer İlk Okulu Okul Aile birliği Başkanı ve Nazilli İlçe Okul Aile birlikleri ilçe temsilcisi Ali Yapucuoğlu Eğitim-Öğretime katkılarından dolayı Nazilli Sümer İlk Okulu Müdürlüğü tarafından Plaketle onurlandırıldı. Nazilli Sümer ilk Okulunda düzenlenen törene Okul Öğretmenleri, Okul velileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Sümer Okul Aile birliği Başkanının plaketini ANAP ve DYP’de 3 dönem Aydın İl genel Meclisi üyeliği yapan ve Nazilli Tefekkür Gazetesi sahibi Mehmet Yaşar Öztekin’in elinden aldı.

Başkan yapmış olduğu açıklamalarda şunları söyledi. Öncelikle sizlerin huzurunda bu plaketi bizleri layık gören Sümer İlk Okul Müdürümüz Dursun Ercan’a teşekkür ederim. Hiçbir başarı tek başına başarılmış bir başarı değildir bu bir ekip işidir Okul aile birliği yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve Okul Müdürümüz Dursun Ercan’la birlikte el ele vererek okulumuza kalıcı bir şeyler yapmaya çalıştık. Okulumuzun tüm kapılarını yeniledik, tabanlarını ahşap parke kaplattık, Okulların yarı yıl tadiline girmesiyle birlikte Okulun iç ve dış boyalarını başlattık Okulumuz yarı yıl tadilin sonunda yenilenmiş haliyle Öğrencilerimizin güzel bir okula kavuşmuş olacak. Burada yapılan her türlü hizmet çocuklarımızın güvenli bir ortamda Eğitim-Öğretim görmesi için yapılmatadır.

Bende Okul Aile birliği Başkanı olarak okulumuza maddi ve manevi olarak destek veren herkese teşekkür ediyorum.


Etiketler: Başkan - Ali - Yapucuoğlu - Plaketle

Diğer Guncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.